Image
Har du fått vår uppfödarenkät?

Har du fått vår uppfödarenkät?

Vi har precis skickat ut en uppfödarenkät till våra medlemmar. Har du inte fått den så kolla först din skräppost och finns den inte där så har vi antingen en felaktig mejladress eller saknar vi en mejladress till dig.

Har du inte fått enkäten så mejla in till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den. så skickar vi en länk till enkäten. Vi skickar även annan information via mejl så det är väldigt bra om vi har en mejladress till våra medlemmar! 

Information

 

ASVT | Vi arbetar för bättre villkor i sporten i allmänhet och för bättre förutsättningar för uppfödarna i synnerhet.

 

logo liggande

Följ oss

 

Följ oss på våra sociala kanaler. Där finns det mesta av det bästa. 

Facebook
Instagram