Har du koll på alla dina medlemsförmåner?
april 11 2019 0 kommentar

Har du koll på alla dina medlemsförmåner?

Nyligen fick vi klart med ytterligare en samarbetspartner då Circle K ger alla våra medlemmar som har möjlighet att ansöka om företagskort fina rabatter.

Sedan tidigare har vi ett avtal med Granngården där man kan ansöka om ett företagskonto och få 12% rabatt på i princip det mesta ur deras sortiment. En annan relativt ny samarbetspartner är Scandic där våra medlemmar får rabatterade priser på hotell- och konferensrum.

Folksam är en annan stor samarbetspartner som ger dig som medlem 10% rabatt på sina djurförsäkringar men även en hel del andra förmåner. Som medlem får du även en värdecheck på Evidensia på 400:- som vi mejlar dig så se till att vi har din mejladress!

Sedan finns det medlemsförmåner även hos Easy KB, Eurofins Gruppen, Equi Tours och Adriansson Advokatbyrå så medlemsavgiften har du snart tjänat ihop!

Här kan du läsa mer om vilka medlemsförmåner du har som medlem i ASVT (+) Gå vidare

Här kan du bli medlem (+) Gå vidare

Tomas Nilsson
Tomas Nilsson